Kimlere Hizmet Veriyoruz

Velilerimizin Yorumları

  • Yağmur AlagözYağmur Alagöz

    Merhabalar Yaman Şirinler Çankaya şubesi ile iyiki yollarımız kesişmiş 🙏🏻 kaliteli eğitim verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Tecrübeli ve işinin hakkını veren, bizleri çocuklarımız hakkında sürekli bilgilendiren, yönlendiren öğretmenlerin olması harika. Pandemi başından beri alınan önlemlerle temizlik ve sosyal mesafeye verdiğiniz önem için minnettarız.İdari kadronuzun ilgili ve sabırlı olması verdiği güven çok güzel. Başarılarınızın devamını ve iyi çalışmalar dilerim.

  • Burak AlagözBurak Alagöz

    Kızım Çankaya şubesinde eğitim almaktadır. Kurumun ulaşımı çok kolay. Her çocuk özeldir. Ve bunu çok güzel bir şekilde hissettiriyorsunuz. Öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu zorlu günlerde temizlik ve birebir eğitimde çocuklarımıza en güzel hizmeti veriyorsunuz. Özellikle idari kadro her daim yanınızda olduğunu hissettirip size aileden biri gibi sıcak davranıyor. Her problemde mutlaka yanınızdalar İlginize,kalbinize ,yüreğinize sağlık...

  • Edgar YılmazEdgar Yılmaz

    Süper bir eğitim yeri.ben önceden 2 yıl başka bir kuruma gittim ama boşa gitmişim çocuğumda çok bir gelişme olmadı.burayı internetten araştırıp buldum iyikide bulmuşum kadro süper eğitim zaten söze gerek yok iyikide bulmuşum burayı. Ankara’da tek eğitim kurumu Yaman şirinler bence herkese tavsiye ederim.