Hakkımızda

Yaman Şirinler Özel Eğitim Kurumları

Yaman Şirinler Özel Eğitim Kurumları  olarak 2001 yılından beri Ankara’da 4 şubemiz ile  alanında uzman eğitmen ve terapist kadromuz eşliğinde  özel gereksinimli çocuklarımıza hizmet veriyoruz.

Eğitim programlarımız için oluşturulmuş modern sınıflar ve bütün teknolojik yeterliliklere sahip terapi odalarımızda;

 

-Dil ve Konuşma Bozukluğu Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı

-Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı

-Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı

-Öğrenme Güçlüğüne Sahip Bireyler İçin Destek Eğitim Programı

-Bedensel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı

-İşitme Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programları ile  Keçiören Merkez, Keçiören İncirli, Çankaya ve Tepebaşı Şubelerimizde çocuklarımıza destek vermekteyiz.

20 yıllık tecrübemiz, en büyük vizyonumuzdur. Yaman Şirinler Özel Eğitim Merkezi olarak çocuklar ile çalışıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Velilerimizin Yorumları

  • Yağmur AlagözYağmur Alagöz

    Merhabalar Yaman Şirinler Çankaya şubesi ile iyiki yollarımız kesişmiş 🙏🏻 kaliteli eğitim verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Tecrübeli ve işinin hakkını veren, bizleri çocuklarımız hakkında sürekli bilgilendiren, yönlendiren öğretmenlerin olması harika. Pandemi başından beri alınan önlemlerle temizlik ve sosyal mesafeye verdiğiniz önem için minnettarız.İdari kadronuzun ilgili ve sabırlı olması verdiği güven çok güzel. Başarılarınızın devamını ve iyi çalışmalar dilerim.

  • Burak AlagözBurak Alagöz

    Kızım Çankaya şubesinde eğitim almaktadır. Kurumun ulaşımı çok kolay. Her çocuk özeldir. Ve bunu çok güzel bir şekilde hissettiriyorsunuz. Öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu zorlu günlerde temizlik ve birebir eğitimde çocuklarımıza en güzel hizmeti veriyorsunuz. Özellikle idari kadro her daim yanınızda olduğunu hissettirip size aileden biri gibi sıcak davranıyor. Her problemde mutlaka yanınızdalar İlginize,kalbinize ,yüreğinize sağlık...

  • Edgar YılmazEdgar Yılmaz

    Süper bir eğitim yeri.ben önceden 2 yıl başka bir kuruma gittim ama boşa gitmişim çocuğumda çok bir gelişme olmadı.burayı internetten araştırıp buldum iyikide bulmuşum kadro süper eğitim zaten söze gerek yok iyikide bulmuşum burayı. Ankara’da tek eğitim kurumu Yaman şirinler bence herkese tavsiye ederim.