Hakkımızda

Yaman Şirinler Özel Eğitim Kurumları

Kurumuz 2001 yılında Mustafa YAMAN ve Ünzile YAMAN ortaklığında Yaman Bilgisayar Kreş Kulüp İnş. Yapı Mal. Tur. Gıda San. Tic. LTD. Şirketi olarak T.C. Başbakanlığı Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumuna bağlı Özel Şirinler Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi adı altında kurulmuştur.

 

2003 yılında, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Özel Yaman Şirinler Özel Eğitim İlköğretim Okulu ve Özel Yaman Şirinler Özel Eğitim Kursu adı altında eğitim ve öğretime devam etmiştir.

Bugün Yaman Şirinler Özel Eğitim Kurumları Keçiören Merkez, İncirli ve Çankaya şubesi olmak üzere üç farklı binada hizmet vermektedir.  Eğitim programlarımız için oluşturulmuş modern sınıflar ve bütün teknolojik yeterliliklere sahip terapi odalarımızda, her biri alanında deneyimli 100 üzerinde eğitimci ve terapist kadromuz ile her türlü engelli birey modeline yönelik destek ve eğitim vermekteyiz.

Yaman Şirinler Özel Eğitim Kurumları tüm terapi ve eğitim programları konularında seçkin ve alanında deneyimli personelleri ile 2001 yılından bu yana Özel Eğitim alanında Türkiye’nin seçkin ve önde gelen kurumları arasında yerini almıştır.

Yusuf Arık
Yusuf Arık
12:33 17 Oct 19
Ulaşım çok kolay . Yeri ve binası çok güzel. Seminere gelmiştim çok ilgililerdi.
Munevver Bicak
Munevver Bicak
13:21 10 Oct 19
Kaliteli eğitimin ve tecrübenin adresi diyebilirim ne mutlu ki sizlerle yollarımız kesişti
Tugce Gizem ULUN
Tugce Gizem ULUN
12:17 10 Oct 19
5 yıldır Yaman Şirinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ailesinde bulunmaktayım. Alaninda uzman öğretmen kadrosu,... idari kadro ve kurumdaki calışan tüm personel işinin hakkini veren ve severek çalıştığım kurumdur.Devamını Oku
Tüm Değerlendirmeleri Oku